İletişim Becerileri Eğitimi

Bu İletişim Becerileri Eğitim Kursunda, farklı iletişim yöntemlerine, en iyi yöntemin nasıl seçileceğine ve yüz yüze nasıl iletişim kurmamız gerektiğini anlamak için İşlemsel Analiz teorisini kullanmaya bakıyoruz.

İletişim sadece doğru aracı seçmekle ilgili değildir. Yüz yüze iletişim ve kendinizi tasvir etme şekliniz de çok önemlidir ve bu oturumda etkili iletişimi göstermek için gerekli davranışlara bakacağız.

Bu İletişim Becerileri Eğitim Eğitimine katılanlar:

 • Mevcut farklı iletişim yöntemlerinin avantajlarını ve dezavantajlarını anlayacak
 • Mesaj için doğru iletişim yöntemini seçmenin neden hayati önem taşıdığını öğrenecek
 • İletişimin neden bozulduğunu ve iletişimin etkili olmasını sağlamak için gereken becerileri bilecek
 • İletişimle ilgili tepkileri ve davranışları gösterebilme öğreneceklerdir.

İletişim Becerileri Eğitiminde sahip olacağınız ders içerikleri şu şekildedir;

Neden İletişim Becerilerini Geliştirmelisiniz?

 • Hayatta ve iş hayatında iletişim şeklimizi iyileştirmenin / değiştirmenin neden önemli olduğuna bakmak

İletişim Yöntemleri

 • Kullanabileceğiniz farklı iletişim yöntemleri veya kanalları nelerdir
 • Her yöntemin artıları ve eksileri nelerdir
 • İletişim kurmak istediğiniz şey için en iyi yöntemi nasıl seçersiniz?

İletişim yetenekleri

 • Etkili iletişim kurmak için gereken beceriler nelerdir?
 • İletişim kurarken nelere dikkat etmelisiniz
 • İletişim Döngüsü
 • Soru Sorma ve Dinleme

İletişim Teorisi

 • İşlem Analizini ve daha etkili iletişim kurmak için nasıl kullanılacağını anlama

Toplantılar

 • Mesajınızı en iyi şekilde iletmek için bir toplantı nasıl yapılandırılır?
 • Toplantıda farklı davranışlarla başa çıkmak.

Bu eğitimin içerisine eklemek istediğiniz modül söz konusu ise eğitimi almadan önce lütfen detaylı şekilde belirtiniz. Ekleme çıkarmalar yapılabilir.

Kurstan ne elde etmek istediğinizi anlamak için sizinle birlikte çalışacağız ve hedeflerinize ulaşabilmenizi sağlamak için mevcut içeriğimizde değişiklikler yapabiliriz. İhtiyaç duyarsanız, eğitimin uzunluğunu da değiştirebiliriz, ihtiyaçlarınıza göre daha uzun veya daha kısa hale getirebiliriz.

Bize ihtiyaçlarınızı anlatın ve rekabetçi bir teklif oluşturalım. Bireysel ve kurumsal eğitimlerde aşağıdakileri detayları içeren her şey dahil günlük yada saatlik fiyat üzerinden teklif veriyoruz:

 • İhtiyaçlarınızı karşılamak için telefon konferansı
 • Hedeflerinize ulaşmamızı sağlamak için mevcut kursumuzda veya ısmarlama bir kurs tasarımında ince ayarlar ve değişiklikler
 • Eğitim materyallerinin üretimi
 • Kursun teslimi
 • Her delege için sertifika
 • Değerlendirme formları hakkında raporlama
 • Seyahat ve konaklama gibi diğer masraflar

Bu kişisel gelişim eğitimi bireysel bir eğitim olarak yürütülebilir. İster video isterseniz canlı sanal çevrim içi bir eğitim olarak satın alabilirsiniz. Bu tamamen sizin öğrenme biçiminize kalmıştır.

Bu eğitim eğlenceli ve interaktiftir ve öğreneceğiniz becerileri pratik yapmak için bolca fırsat sunar.

Bu kişisel gelişim eğitim kursunu, hem işletmeniz için hem de kurum içi bir eğitim olarak sunabiliriz. Bunu sanal bir çevrimiçi kurs olarak veya kuruluşunuzda şahsen yüz yüze bir eğitim olarak gerçekleştirebiliriz. Şirket içi eğitimin nasıl ilerlediği hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için aşağıyı tıklayın.

Sıkça Sorulan Sorular

Süreç Nasıl İlerliyor?

Eğitimi bireysel olarak satın almak istiyorsanız bunun iki alternatif yolu mevcut. Biri video olarak satın almak, diğeri ise internet üzerinden canlı birebir şeklinde gerçekleştirmek ile mümkündür.

” Satın Al ” butonuna tıkladıktan sonra ödeme işleminizi gerçekleştirip BAŞVURU ŞABLONUNU doldurup bize geri dönüş gerçekleştiriyorsunuz. Başvuru şablonunda yer alan ” eğitim sipariş numarasını ” ödeme yaptığınız ilgili web sitesinin ödeme işlemi sırasında temin edebilirsiniz. Başvuru şablonunda bu kısmı atlamamanızı rica ediyoruz. Daha sonrasında sizinle iletişime geçilip kalan detaylar konuşulduktan sonra eğitim tarihi belirlenecektir.

Söz konusu eğitim videosunu canlı değil de birebir olarak almak istiyorsanız, aynı gün içinde video eğitimi teslim edilmektedir.

Kurumsal eğitim almak isteyen kurum ve şirketlerin iletişim butonu üzerinden iletişime geçmelerini rica ediyoruz.

Video Eğitim

Alacağınız bireysel eğitimler çevrim içi yapıldığı taktirde kişiye özeldir. Bireysel eğitimleri ister birebir, çevrim içi alabilir, isterseniz video paket katılımcıları için hazırladığımız video eğitim paketini satın alabilirsiniz. Video formatında ilettiğimiz eğitimleri web sitemiz üzerinden 365 gün kesintisiz erişim ile rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Bireysel Eğitim

Temin edeceğiniz bireysel eğitimler, eğitimin süresi, içeriği vb. detaylarında değişiklik yapmaya müsaittir. Sizin için en uygun zamanı belirleyip kamera karşısında aldığınız eğitimi izleme ve dinleme fırsatınız olacaktır.

Kurumsal Eğitim

Vermiş olduğumuz eğitimler hem bireysel hem de kurumsal olarak temin edilebilir. Arzu ettiğiniz eğitimi firma veya şirket bünyesinde hem çevrim içi hem video yada yüz yüze seçeneklerini değerlendirerek satın alabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki butondan iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Teklif Al

Sertifika

Hem bireysel eğitimlerde hem de kurumsal eğitimler için sertifikalandırma işlemi yapılmaktadır.

İade İşlemleri

Bireysel eğitimlerde gerek video eğitim paketi olsun gerekse birebir çevrim içi eğitim olsun eğitim ücretinin iadesi yapılamamaktadır. Aynı durum kurumsal eğitimler içinde geçerlidir.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Size daha iyi hizmet verebilmek için çerez kullanıyoruz. Bu bilgileri nasıl kullandığımızı öğrenmek için Gizlilik Sözleşmesi'ne gözatabilirsiniz.

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.