Bireysel Eğitimler

Kişisel Gelişim Eğitimi

“Bir kişiyi değiştirmek için gerekli olan, kendi farkındalığını değiştirmektir”

Neden Kişisel Gelişim Gerekli?

Daha fazla öz farkındalık, güven, kişisel etki ve ünlü psikolog Abraham Maslow’un ‘benlik’ dediği şeye doğru yaptığımız yolculuk da nerede olduğumuzu fark etme becerisi kazanmak adın kişisel gelişim çok kıymetli bir noktadadır.  Basit bir ifadeyle, tam potansiyelinize ulaştığınızı hissettiğiniz ve hayatınızın her alanında maksimum kapasiteyle çalıştığınız o yere varma durumuna kim ihtiyaç duymaz ki? Bu süreci beceriler repertuarınıza entegre ettiğinizde, daha önce hiç yaşamadığınız yüksek düzeyde bir öz farkındalık duygusu geliştireceksiniz. Tüm programlarımız öğrenmeyi geliştirmek ve kariyerinizi geliştirmeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Daha fazla öz farkındalık ve güvene giden yolda ilerleyin

Bu zor ve çetrefilli bir yol gibi gözükse de Maslow’un söylediği gibi, “Bir kişiyi değiştirmek için gerekli olan, kendi farkındalığını değiştirmektir”. Kişisel gelişim çatısı altında alacağınız her eğitim hayat düzleminde daha güçlü olmanızı sağlayacağı gibi, motivasyon, başarı, planlama, hedef analizi vb. alanınıza hizmet ederken,  kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak birçok ve çeşitli yollar sunacak.

*Tüm eğitim programları halka açık kurslar veya kurum içi eğitim ve geliştirme kursları  veya çevrimiçi eğitim olarak mevcuttur.

 

Nasıl İlerleyeceğim?

Öncelikle çevrim içi birebir bir eğitim mi almak istiyorsunuz yoksa en az 2 ve üzeri kişi ile mi bu eğitimleri almak istiyorsunuz onu belirlememiz gerek. Şayet tek siz bir eğitim almak istiyorsanız, web sayfasında bulunan ” Kişisel Gelişim Eğitimleri “ sekmesine göz atabilirsiniz. Şayet 2 ve üzeri grup eğitimi talebiniz var ise ” İletişim “ sayfasından daha fazla bilgi almanız mümkün.

FAYDALI OLABİLECEK MAKALELER

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Size daha iyi hizmet verebilmek için çerez kullanıyoruz. Bu bilgileri nasıl kullandığımızı öğrenmek için Gizlilik Sözleşmesi'ne gözatabilirsiniz.

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.