Online Görüşme Talebi / #sokakhayvanlarınadestek

“Bi Kahve ” projesi ile hem soru ve sorunlarınıza çözüm bulurken hem de #sokakhayvanlarına destek kampanyamıza katılabilirsiniz.

Sizlerden gelen yoğun sorular üzerine 2018 yılından bu yana hem sizlere destek oluyor hem de ” sokak hayvanlarına ” mama, barınma ve sağlık anlamında desteklerde bulunuyoruz. Gerek sosyal medyadan gerekse mail yoluyla bana ulaşan bir çok takipçim veya beni yeni tanıyan kişilerin sorularına cevap, sorunlarına ise çözüm olmak benim içinde mutluluk verici. Bu süreçte hem danışan hem ben pozitif yönde bir yol kat ederken, sokakların en güzel canlılarını unutmamak gerek diye düşünüyorum. En azından bizim kadar onlarında mutlu olmaya ihtiyacı var. Onların mutluluğu ise insanın temel ihtiyacı olan barınmak, beslenmek ve güvende olma ihtiyacı. Bu güzel canlılara bu ihtiyaçları çok görmemek gerek diye düşünüyorum. Bu ihtiyacın karşılanması adına da ” shopier ” üzerinden ilerliyoruz. Size uygun ” bi kahve kısa kısa ” veya ” bi kahve uzun uzun ”  seçeneklerinden birini seçtikten sonra ödemenizi gerçekleştiriyor ve ” başvuru şablonu ” nu doldurduktan sonra size ve bana uygun zamanı belirleyip iletişim sürecine başlıyoruz. Elde edilen gelirlerle Türkiye’nin bir çok şehrindeki sokak hayvanlarına desteklerinizi ulaştırıyoruz. Hem siz sorularınıza cevap bulurken hem de bu dostlarımızın bir miktar karnını doyurup gerekli olanların ise sağlık masraflarını karşılıyoruz.

Yardım Seçenekleri Nelerdir?


– Bİ KAHVE KISA KISA 

Eğer şuan yaşamış olduğunuz sorunun veya sorularınızın 20 dk gibi kısa bir sürede çözüme kavuşacağına inanıyorsanız ” bi kahve kısa kısa ” paketinden alabilir veya bu paketin ekranında bulunan + dakikalar ile süreyi uzatabilirsiniz. Süreç söyle ilerliyor olacak. Siz paketi aldıktan sonra ”  başvuru şablonu “ ekranından gerekli bilgileri verdikten sonra, Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Daha sonrasında sizin ve benim için uygun zaman diliminde buluşup soru ve sorunlarınıza net yanıtlar alabiliriz.

 

 

 

– Bİ KAHVE UZUN UZUN

Eğer şuan yaşamış olduğunuz sorunun veya sorularınızın 40 dk gibi kısa bir sürede çözüme kavuşacağına inanıyorsanız ” bi kahve uzun uzun ” paketinden alabilir veya bu paketin ekranında bulunan + dakikalar ile süreyi uzatabilirsiniz. Süreç söyle ilerliyor olacak. Siz paketi aldıktan sonra ”  başvuru şablonu “ ekranından gerekli bilgileri verdikten sonra, Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Daha sonrasında sizin ve benim için uygun zaman diliminde buluşup soru ve sorunlarınıza net yanıtlar alabiliriz.

 

 

 

Dikkat Edilmesinde Fayda Var

Bu sürecin temelde amacı, sürekli olarak sizlerden gelen sorulara yardımcı olmak olduğu gibi hem de #sokakhayvanlarınadestek olmaktır. Bu süreç nedir ne değildir diyorsanız şöyle sıralayabiliriz.

  1. Tam kapsamlı bir koçluk süreci değildir.
  2. Bu çalışmanın tüm geliri #sokakhayvanlarınadestek olarak aktarılmaktadır.
  3. Sorun odaklı ilerler ancak 1 telefon görüşmesinde çözüleceğinin garantisi yoktur.
  4. Telefon araması ile gerçekleşmektedir.
  5. Soru ve sorunlarınıza aradığınız çözüm yolu bu görüşmede kesinlikle sağlanır gibi bir garanti verilmemektedir. 
  6. Süre kısıtlaması malasef ki vardır. ( 20DK / 40DK paketleri )
  7. Eğer uzun zamanlı bir koçluk çalışması almayı düşünüyorsanız bu paketlere dahil olmanıza gerek yoktur.
  8. #Sokakhayvanlarınadestek olmak için böyle bir çalışmaya gerek yok sokağınızda mutlaka bu güzel canlardan bir kaçına rastlarsınız.

 

 * 2018 yılından bu yana bu projeye destek vererek ilerleyen tüm ekip arkadaşlarıma, destekçilerimize ve hayvan hakları federasyonuna çok teşekkür ederim.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Size daha iyi hizmet verebilmek için çerez kullanıyoruz. Bu bilgileri nasıl kullandığımızı öğrenmek için Gizlilik Sözleşmesi'ne gözatabilirsiniz.

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.