Kurumsal Eğitimler

İŞLETMENİZİ NASIL GELİŞTİRECEĞİNİZİ ÖĞRENİN

Gerçekten büyük şirketler, iş geliştirme, kar büyümesi ve başarıyı desteklemek için düşünceli stratejiyi, sistematik uygulamayı ve kurumsal sorumluluğu birleştirir.

İş geliştirme, faaliyetlerinize bakma ve nerede yetersiz kalabileceklerinizi belirleme isteğiyle başlar. Kendinize aşağıdaki soruları sorarak başlayın:

YETKİ VERİYOR MUSUNUZ?

İşletmenizin günlük operasyonlarını yürütüyorsanız, gerçek bir sahip değilsiniz – bir operasyon yöneticisisiniz. Muhtemelen, şu anda kapana kısıldığınız günlük işlerden kurtulmak için bir günlük işe başlamışsınızdır. Ofisten çıktığınız anda işler dağılmaya başlarsa, iş geliştirme çabalarınızı tam olarak nereye odaklayacağınızı bilirsiniz.

SÜREKLİ YENİLİK YAPIYOR MUSUNUZ?

Başarılı bir şirket yönetmek sadece rekabete ayak uydurmaktan ibaret değildir. Onlardan bir adım önde olmalısınız – ve bu bir inovasyon kültürünü beslemek anlamına gelir . Mevcut ve potansiyel müşterilerinizin ihtiyaçları değişeceği için sunduğunuz ürün ve hizmetler onlarla birlikte değişmelidir.

BİR ÇIKIŞ STRATEJİNİZ VAR MI?

Şuan bulunduğun işe 9’da başlayıp akşam 5’e olsa da kaçsam bir an önce diyorsan ama yine de her gün ofise gidiyorsan ve bunun ötesinde bir planın yoksa, bu sadece kendine yeni bir stres faktörü yaratmak değil mi? Mırıldanıyorsa, neden satmadınız, başka birine vermediniz veya başka bir şekilde bir çıkış stratejisi uygulamadınız ? Böyle bir plan oluşturmak, sıkı çalışmanızı bırakmakla ilgili değildir – bu, istediğiniz hayatı tasarlamakla ilgilidir.

Hevesli bir “Evet!” Den daha az yanıt verdiyseniz! bu sorulara göre, işletmeniz optimum seviyenin altında çalışıyor.

Yaklaşımınızdaki iki milimetrelik bir kayma bile işinizi geliştirebilir ve şirketiniz için tamamen yeni bir başarı düzeyi yaratabilir. Fatih Altınağaç’ın kanıtlanmış iş eğitimi çözümlerinin desteğiyle boşa giden zamanınızı geri alın ve gerçek finansal özgürlükle tanışın !

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Size daha iyi hizmet verebilmek için çerez kullanıyoruz. Bu bilgileri nasıl kullandığımızı öğrenmek için Gizlilik Sözleşmesi'ne gözatabilirsiniz.

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.