Kullanıcı Paneli

20 Ekimden itibaren İstanbul da olacağım. Koçluk çalışmaları için iletişim kısmından irtibata geçebilirsiniz..

Selamlar !

Sitenin üyelere özel sayfasına hoş geldiniz. İndirebileceğiniz e-kitaplar, dosyalar ve üyelere özel yazılara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Kişisel Bir Macera !

  • Yıllar önce kendini keşfedememiş, zamanı yönetemeyen, iletişimi zayıf, topluluk önünde konuşamayan, aşırı heyecandan kendini ifade edemeyen, çok hızlı konuşup ne konuştuğu anlaşılmayan biri düşün. Sonra tatlı bir farkındalık, hızlı bir eylemle kendi Kişisel Maceramı yarattım. Şimdi ise uzun süredir bir çok danışana koçluk yapıp,firmalarda eğitim  ve üniversitelerde eğitim semineri düzenliyorum. Bu anlamda bilgilerimi aktarıyor aslında düşünceyi ve kelimeleri değiştirince bir de üzerine beden dilini daha iyi kullanınca hayatın sana neler sunduğunu anlatıyorum.

Olumlama Cümleleri

  1. Kendime inanıyor ve güveniyorum.
  2. Kendimi seviyor ve kabul ediyorum.
  3. Nefes almaya ve huzura odaklanıyorum.
  4. İçimdeki bilgeliğe ve sezgilerime güveniyorum.
  5. Her şey benim iyiliğim için oluyor.

Kendim İçin Koçluk Almak İstiyorum

Koçluk görüşmelerimin yüz yüze olanlarını İstanbul‘daki evimde yapıyorum. Uzaktan görüşmelerimi de Skype üzerinden yapıyorum. (Bugüne kadar Türkiye’de 25’den fazla şehirden uzaktan görüşme yaptığım yüzlerce danışanım oldu.)

Sizlerden gelen maillerin genelinde ” Ne Yapmam Lazım? ” gibi sorular alıyorum. Ancak sorunlarınızı mail yoluyla çözmek gibi bir şansımız malasef ki yok. Sorduğunuz soruların yanıtlarını düzenli disiplinli şekilde yaptığımız seanslarla çözmemiz hem sizin adınıza daha sağlıklı olacaktır hemde ileride tekrardan benzer sorunlarla karşılaşırsanız çözüm zamanı geldiğinde bana ihtiyacınız olmadan kendiniz çözebileceksiniz.

Ücretlendirmeler ve diğer çalışma şartları için bana mail atmanızı rica ediyorum. Size göndereceğim İletişim Formu‘nu doldurup bana ulaştırdığınız da randevu için sizi geri dönüş sağlayacağım.

Bir Şeyler Danışmak İstiyorum

Hayatınızda yeni yollar ve keşifler yapmayı istemenizi tebrik ediyorum.

Koçluk seanslarım hayatınızla ilgili güçlü yüzleşmeler içeren, yapılan çalışmaların etkisi ise zaman içerisinde kendisini gösteren bir süreçtir. Seanslarım esnasında, size güçlü sorular sorarak yeni farkındalıklar kazandırmayı amaçlıyorum.

Şayet şuan için koçluk desteği almaya vaktiniz veya bütçeniz yok ise sitede sizler için hazırladığım çalışmaları veya yazıları okuyarak kendi başınıza bir yolda izleyebilirsiniz.

Danışmak istediğiniz konuyu ayrıntılı şekilde İletişim Formundan bana ulaştırabilirsiniz.

Eğitim ve Seminerler Hakkında Görüşmek İstiyorum

Kişisel gelişim kelimesini duyunca zorlu bir süreç olduğunu düşünüyoruz. Bazen gözümüzde büyütüyoruz bazense biraz zor geliyor yeni bir şeyler öğrenmek. Verdiğim eğitimlerde özgün olmaya ve her eğitim içeriğine drama öğeleri ekliyorum. Hayat her gün değişik süprizler sunuyor bize. Bu süprizlerin bizleri zaman içerisinde değiştirdiğini görüyoruz. Bu yüzden eğitimlerimin aynı kalmasını beklemek doğru olmaz.

Bireysel ve kurumsal alanda verdiğim Kişisel Gelişim Eğitimleri hakkında detaylı bilgi veya ücretlendirmeleri öğrenmek için bana İletişim Formu‘nun dan ulaşabilirsiniz.

[latestblog number=”5″ read_more=”yes” btntext=”Devamı” show_date=”yes” visible=”3″]

Ücretsiz indirebileceğiniz e-kitaplara bu linkten ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz izleyebileceğiniz kişisel gelişim videolarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz okuyabileceğiniz kişisel gelişim yazılarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Size daha iyi hizmet verebilmek için çerez kullanıyoruz. Bu bilgileri nasıl kullandığımızı öğrenmek için Gizlilik Sözleşmesi'ne gözatabilirsiniz.

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.