Kişisel Gelişim Videoları Mobile App

Sosyal medya da veya youtube gibi video sitelerinde Kişisel Gelişim Videoları na ulaşmanız çok mümkün. İşin üzücü tarafı verilen bilgiler doyurucu değil. Kişisel Gelişim Videoları ‘nın çoğunda ağza bir parmak bal çalınıp videonun bittiğine çok denk geldim. Hal böyle oluna siz değerli Kişisel Gelişim Videoları ‘na meraklı ilgili kişiler için bir YOUTUBE kanalı açtım ve içerikleri üretmeye başladım. Kanalımı youtube üzerinden takip ederseniz her video yüklendiğinde size bildirim gelecektir. Böylelikle yeni videoları çok daha rahat takip edebileceksiniz. Şimdiden keyifli ve bilgi odaklı seyirler dilerim.

 

Muhabbetle Gelişim

 

Sosyal medya da veya youtube gibi video sitelerinde Kişisel Gelişim Videoları na ulaşmanız çok mümkün. İşin üzücü tarafı verilen bilgiler doyurucu değil. Kişisel Gelişim Videoları ‘nın çoğunda ağza bir parmak bal çalınıp videonun bittiğine çok denk geldim. Hal böyle oluna siz değerli Kişisel Gelişim Videoları ‘na meraklı ilgili kişiler için bir YOUTUBE kanalı açtım ve içerikleri üretmeye başladım. Kanalımı youtube üzerinden takip ederseniz her video yüklendiğinde size bildirim gelecektir. Böylelikle yeni videoları çok daha rahat takip edebileceksiniz. Şimdiden keyifli ve bilgi odaklı seyirler dilerim.

Hayat Amacınız Nedir ? Hiç Merak Ettiniz mi?

 

Muhabbetle Gelişim

 

Hayat Amacımızı Nasıl Belirleyebiliriz?

 

Muhabbetle Gelişim

 

Kafana Takma Cebine Koy !

 

Muhabbetle Gelişim

 

Subjektifliği Görmezden Gelmek Nedir?

 

Muhabbetle Gelişim

 

Yalnızlıktan Kurtulma Hattı !

 

Muhabbetle Gelişim

 

Tanışma Ortamları !

 

Muhabbetle Gelişim

 

Başarı Nedir?

 

Muhabbetle Gelişim

 

Planların Neye İhtiyacı Var?

 

Muhabbetle Gelişim

 

İlişki Koçu Nedir?

 

Muhabbetle Gelişim

 

Kişisel Gelişim Kanalı

 

Muhabbetle Gelişim

 

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Size daha iyi hizmet verebilmek için çerez kullanıyoruz. Bu bilgileri nasıl kullandığımızı öğrenmek için Gizlilik Sözleşmesi'ne gözatabilirsiniz.

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.