Kişisel Gelişim Kitapları

Ülkede değerli bir okuyucu kitlesine sahip olan ” Kişisel Gelişim Kitapları “ kategorisinde genel olarak her sene 100 e yakın kitap yayınlanmaktaymış. Rakam gerçekten değerli. Ancak okuyucu olarak ” Kişisel Gelişim Kitapları “ kategorisini saçma bulan da var, alıp okuduktan sonra hayatına uygulayamayan da. Kitabı yazmak veya okumak sorun değil, işin probleme dönüştüğü nokta uygulamakta.

Ayrıca kitapların diğer türlere göre fiyatları da biraz yüksek. Ortalama bir kişisel gelişim kitabı 20 tl gibi bir fiyata sahip. Gerçi içindeki bilgileri hayatınıza uyguladığınız da verdiğiniz ücretin hakkını fazlasıyla veriyor ama dediğim gibi Kişisel Gelişim Kitaplarını satıl almaktan ziyade okuduktan sonra hayatınıza uygulamanız daha önemli. Kısacası hal böyle olunca bende sizlere okuduğum ve kayda değer bulduğum kitapları e-kitap olarak web sitemde bulunan ” KİTAP “ kategorisinde yayınlamaya çalışıyorum. Eğer bu tarz kitapları okumayı seviyorsanız ” Kitap Kategorisine “ tıklayarak Ücretsiz Kişisel Gelişim Kitaplarına ulaşabilirsiniz.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Size daha iyi hizmet verebilmek için çerez kullanıyoruz. Bu bilgileri nasıl kullandığımızı öğrenmek için Gizlilik Sözleşmesi'ne gözatabilirsiniz.

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.