İletişim Becerileri Eğitimi

6 students

Genel Bakış

 

Bu çevrimiçi İletişim Becerileri eğitim kursu, bir iş ortamında çalışanların değerlendirme yapmaktan, geri bildirim sağlamaya ve şikayetleri yanıtlamadan müzakere, yüzleşmeyle başa çıkma ve daha iddialı olmaya kadar iş iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Kurs, işyerinde bulunan bazı ana iletişim tarzlarına genel bir bakış sunar ve her seferinde en iyi sonucu almak için becerilerinizi nasıl geliştireceğiniz konusunda tavsiyeler sunar.

Bu dersi kim almalı?

Bu Çevrimiçi İletişim Becerileri eğitimi, etkili iletişim becerilerini geliştirmek isteyen işverenler, yöneticiler, denetçiler veya liderlik rolündeki herkes için uygundur.

Kurs İçeriği

MODÜL AÇIKLAMA
1 İletişimin Önemi Arzu edilen iletişim becerilerine, iletişim türlerine, iletişim becerilerinin faydalarına ve sonuçlarına ve nasıl geliştirileceğine bakar: öğrenmek, pratik yapmak ve yansıtmak.
2 Değerleme, Geri Bildirim ve Motivasyon Geri bildirimleri, bire bir, performans değerlendirmesini, gizliliği ve nasıl motive edileceğini kapsar.
3 Duygusal Zeka ve Koçluk Empati ve desteğin değerine, duygusal zekaya ve yetkinliklerine, telefon görgü kurallarına, koçluğa, soru sormaya, açık ve kapalı sorulara odaklanır.
4 Anlaşmazlıklar, Yüzleşme ve Şikayetler Nasıl zor konuşmalar yapılacağına, anlaşmazlıklar, şikayetler ve yüzleşmelerle nasıl başa çıkılacağı, problem çözme, üzgün çalışanları yönetme ve nasıl zor duyurular yapılacağına bakar.
5 Eleştiri ve Müzakere Eleştiri yapma, yararlı ifadeler kullanma, iddialı olma, müzakere ve ikna etme konusunda tavsiyeler sunar.
6 Sözsüz iletişim Beden dili, dinleme becerileri, özgüven, iş yerinde duyguları yönetme ve yazılı iletişim ipuçları hakkında bilgi sağlar.

Kursun Amaçları

Bu kursun sonunda öğrenciler:

  • Zor konuşmalarla nasıl başa çıkılacağını, yapıcı eleştirilerde bulunacağınızı ve şikayetlerle nasıl başa çıkacağınızı bilin.
  • Nasıl iddialı olunacağını anlayın.
  • Nasıl iyi geribildirim, değerlendirme ve cesaret vereceğinizi öğrenin.
  • Çalışanları nasıl motive edeceğinizi ve koçluk yapacağınızı anlayın.
  • Beden dilinin ve sözlü olmayan iletişimin önemini anlayın.
  • Duygusal zekayı anlayın.

Instructor

₺1.00

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist